Naše práce a projekty,
které jsme vytvářeli.

Není jich 200, protože projektů děláme pouze několik do roka. Stojíme si za tím, že práci je potřeba odvádět precizně, a proto každému projektu věnujeme tolik času, kolik je potřeba.

Ukázka projektu

— NextZone

NextZone — coworkingové centrum, event space a maker space

NextZone je místem, kde vznikají inovativní nápady. Inovativní jsme v projektu byli však hlavně my - nejprve jsme navrhli stránku pro NextZone, připravili generátor faktur i generátor vstupenek do prostoru. Součástí projektu je i kalendář nadcházejících akcí. Vše zabalené do futuristického designu, servírováno pro všechny s otevřenou myslí!

Zobrazit projekt
Ukázka projektu

— Česká silniční společnost

Webové stránky pro Českou silniční společnost

Stránky a nová grafická identita pro odborníky na silniční hospodářství.

Zobrazit projekt
Ukázka projektu

— Spočítané+cz

Spočítané+cz — stránka se spočítanými příklady z matematiky

Stránka takřka životně důležitá pro všechny studenty! Nabízí za drobný poplatek řešení matematických úloh. Do webu jsme museli implementovat specialní skripty pro složité matematické vzorce. Zároveň chvíli zabrala i platební brána a generace faktur. Ale výsledek stojí za to, že?

Zobrazit projekt
Ukázka projektu — Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Edu.cz — Garantované informace MŠMT o strategickém směřování regionálního školství, provozu a řízení škol

Na tomto projektu jsme pocítili skutečné břemeno odpovědnosti. Přece jen, ústavní orgán nám nesvěřuje důvěru každý den. Nicméně projekt edu.cz si i přes svojí rozsáhlost udržuje svižný a moderní design a kvalitní obsah. I proto je jedním z nejnavštěvovanějších webů v našem portfoliu.

Zobrazit projekt

— Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium

Profesní síť Smíchovské střední průmyslové školy

Inovace ve školství je možná naším posláním. Interní profesní síť Smíchovské střední průmyslové školy shromažďuje studijní úspěchy studentů školy, projekty, školní akce, nabídky práce. Nabízí jim unikátní přehled jejich dosavadních úspěchů a otevírá jim dveře na pracovní trh.

Zobrazit projekt
Ukázka projektu

— Future Productions s.r.o

Futureport Youth

Future port Youth byl jeden z těch projektů, který byl vytvořený rychle, ale precizně. Nebylo času nazbyt a projektu se věnoval takřka celý tým společnosti. Výsledek byl však famózní, webová stránka měla poplatně názvu náležitě futuristický design. Propojena byla i s generátorem faktur a různých úrovní členství.

Projekt skončil v roce 2021

— Vy

Váš projekt! 🚀

Líbí se Vám naše práce? Už na nic nečekejte a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku!

— Nemocnice na Františku

Nemocnice Na Františku — Webové stránky a vizuální identita nemocnice

Zvyšovat prestiž už tak skvělé nemocnice, jako je ta Na Františku snad ani nejde. Nicméně pokusili jsme se o nemožné a náš tým grafiků a kodérů připravil zbrusu novou stránku pro toto zdravotnické zařízení. S vlastním fotografem jsme celou instituci prošli a stránku včetně loga máme hotovou. Výsledek posuďte sami!

Zobrazit projekt
Ukázka projektu — Smíchovská SPŠ a gymnázium

SSPŠ — Webové stránky Smíchovské střední průmyslové školy a gymnázia

Zadáním bylo vytvořit tak trochu jiné webovky pro tak trochu jinou školu. Žádný problém. Webová stránka je plná informací pro studenty, uchazeče, rodiče, ale i veřejnost. Je propojena se skripty, profesní sítí i s api Bakaláři.

Zobrazit projekt

— Forestbit

Webové stránky pro farmáře budoucnosti

Forestbit je přední společnost zabývající se vertikálními farmami, které spojují moderní technologie s udržitelným zemědělstvím. Vytvářeli jsme novou vizuální identitu nebo třeba 3D konfigurátor farem.

Zobrazit projekt
Ukázka projektu — 200solutions

Minimal library — knihovna prvků uživatelského rozhraní

I vývoj webů a webových aplikací má své teorie, dogmata a pravidla. Jeden z takových názorových proudů - naší vizi, jak by mělo správné uživatelské rozhraní vypadat jsme utvořili a následně zveřejnili jako Minimal library.

Zobrazit projekt
Ukázka projektu — Magistrát hl. města Prahy

Praha školská — vše o vzdělávání a školství na území hlavního města

Stránka pro všechny středoškoláky, učitele, ředitele i další zájemce o školství na územi hl. m. Prahy. Přehledná, nabytá informacemi a v moderním kabátě. Na stránce pravidelně pracujeme a úzce přitom spolupracujeme s pracovníky magistrátu. I díky tomu má web jednu z nejvyšších návštěvností ze všech magistrátních webů.

Zobrazit projekt

— Magistrát hlavního města Prahy

Schola Pragensis 2020, 2023 — online verze veletrhu pražských škol

Koronavirová epidemie otevřela dveře inovacím i ve školství. Bylo nám ctí se na jedné z takových inovací podílet. Šlo na straně jedné o komplexní registrační nástroj škol, které upravovaly svůj profil. Na straně druhé studenti nalezli příjemný prostor k hledání svých budoucích středních škol.

Zobrazit projekt
— Beep s.r.o.

Design a frontend
k iOS aplikaci pro Beep, s.r.o.

Vytvářet účetní appku může znít, kulantně řečeno, všedně. Nicméně pro nás to byla výborná zkušenost, neboť jsme si mohli prozkoušet nejnovější trendy ve vývoji multiplatformních aplikací.

Zobrazit projekt Ukázka projektu